Вітання голови Мелітопольської районної ради Сергія Прийми з Днем працівників освіти

Шановні освітяни Мелітопольщини!

Від імені Народного депутата України Сергія Мінько та депутатського корпусу Мелітопольської районної ради щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти!

Праця  вчителя – найбільший скарб нашої держави, бо ми довіряємо освітянам найдорожче, що в нас – своїх дітей, а значить майбутнє Мелітопольського району та України!

Освітяни Мелітопольщини працелюбні, творчі, високопрофесійні, віддані своїй справі люди.

Саме ви закладаєте фундамент майбутнього нашої держави, щедро ділитися з школярами, студентами скарбами своїх знань, вчите долати труднощі та здобувати перемоги, любити Мелітопольський край і Україну.

У сучасних умовах працювати вчителем дуже непросто та незважаючи ні на що, Ви гідно та відповідально виконуєте професійний обов’язок і своєю подвижницькою працею сприяєте становленню високоосвіченого покоління незалежної України.

Впевнений, що всі досягнення Мелітопольщини стали можливими і завдяки вам та вашим вихованцям.

Мелітопольський край пишається своїми сівачами доброго, розумного, вічного!

Дякую вам, дорогі вчителі, викладачі, вихователі та ветерани освітянської ниви за щоденну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток та навчання майбутніх поколінь.

Бажаю миру, міцного здоров’я, щастя, задоволення від кожного дня роботи, лише вдячних вихованців, студентів, якими будете пишатися, сонячних днів та досягнень на педагогічній ниві!

З професійним святом!

denosvity

З повагою,   голова Мелітопольської районної ради    Сергій Прийма