Голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма взяв участь в урочистостях до Дня працівників освіти в Таврійському ДАТУ імені Дмитра Моторного

1 жовтня, в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного пройшов майже 90-літній шлях і сьогодні посідає гідне місце серед університетів України, готує фахівців з широкого спектру спеціальностей, займає провідні позиції в аграрній освіті.

Професорсько-викладацький склад університету та усіх колег-освітян із професійним святом – Днем працівників освіти щиро привітав голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма.

За високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, значні досягнення у професійній діяльності, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для аграрного сектору економіки Мелітопольського району та з нагоди Дня працівників освіти України, Сергій Миколайович вручив Грамоти Мелітопольської районної ради працівникам Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного: доценту кафедри геоекології і землеустрою Валентині Щербині, доценту кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика Надії Паляничці, доценту кафедри фінансів, обліку і оподаткування Світлані Кучерковій, доценту кафедри електротехнологій і теплових процесів Олександру Орлу, доценту кафедри фінансів, обліку і оподаткування Наталії Голуб.

denosvtdatu1

denosvtdatu2

Викладачів та співробітників ТДАТУ також привітали з професійним святом – Днем працівника освіти заступник Мелітопольського міського голови Михайло Семікін, проректор з науково-педагогічної роботиТДАТУ Олександр Ломейко.

denosvtdatu3

denosvtdatu4

Михайло Олександрович вручив кращим працівникам університету Почесні грамоти виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.

За вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, розвиток вітчизняної науки та значні досягнення в реалізації державної політики в галузі національної освіти, навчанні та вихованні студентської молоді та з нагоди Дня працівника освіти України кращі освітяни ТДАТУ були нагороджені Грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації і Почесними грамотами Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Творчі студентські колективи подарували учасникам урочистостей прекрасні виступи.

Зі святом вас, шановні освітяни! Щастя, добра і благополуччя вам і вашим родинам!

denosvtdatu0