Привітання голови Мелітопольської районної ради Сергія Прийми з нагоди Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Дорогі захисники і захисниці України, шановні земляки!

У 2014 році, для вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України, Указом Президента України встановлено свято — День захисника України, яке тепер, згідно з указом чинного голови держави Володимира Зеленського, перейменували на День захисників і захисниць України.

Це державне свято відзначається 14 жовтня — в день Покрови Пресвятої Богородиці — покровительниці українського війська, одночасно з Днем Українського козацтва.

Від імені депутатського корпусу Мелітопольської районної ради та за дорученням Народного депутата України Сергія Мінько щиро вітаю зі святами – Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня, у День захисника та захисниць України, ми вшановуємо героїв різних епох нашої історії та сучасних захисників України, які успадкували від славних запорізьких козаків прагнення боронити рідну землю.

Саме завдяки героїзму і подвигам захисників та захисниць, які сьогодні відстоюють мир у нашій країні на східних рубежах, ми спокійно живемо у своїх домівках, працюємо під мирним небом на благо Мелітопольщини та України.

Схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали своє життя у боротьбі за вільну, незалежну Україну.

Низький уклін родинам загиблих Героїв.

Висловлюю подяку всім захисникам і захисницям, ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям за вірну службу Батьківщині.

Бажаю вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, мирного неба, добра, щасливих і довгих літ.

Хай покров Пресвятої Богородиці оберігає усіх нас.

Слава Україні!

Героям Слава!

denzahizah

З повагою,   голова Мелітопольської районної ради     Сергій Прийма