Керівництво міста Мелітополя та Мелітопольського району вшанувало пам’ять загиблих захисників України

14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці — покровительниці українського війська, одночасно з Днем Українського козацтва, українці відзначають День захисника і захисниць України.

З цієї нагоди керівництво міста Мелітополя та Мелітопольського району вшанувало пам’ять загиблих захисників України і поклали квіти до пам’ятника Т. Г. Шевченку і меморіального комплексу загиблих членів екіпажу Іл-76 на території військової частини А3840.

denzah1

denzah2

У заході взяли участь голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков, голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма, Мелітопольський міський голова Іван Федоров, перша заступниця Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова, керуюча справами виконкому Мелітопольської міської ради Христина Євтушенко, депутати Мелітопольської міської та районної рад, ветерани АТО/ООС, військовослужбовці, представники ветеранських організацій та громадськості.

denzah0

Пам’ять Героїв, які віддали своє життя у боротьбі за вільну, незалежну Україну учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.

Вічна пам’ять загиблим захисникам України…

denzah3