Помер Почесний громадянин Мелітопольського району Пилип Олексійович Пирогов

pirogovpoНа 79 році життя перестало битися серце авторитетної в районі людини, досвідченого і висококваліфікованого лікаря, мудрого керівника і великого життєлюба. Неможливо переоцінити його вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я Мелітопольського району. Життя Пилипа Олексійовича – це шлях вірного і сумлінного служіння обраній справі.

Пилип Олексійович — Почесний громадянин Мелітопольського району, відмінник охорони здоров’я, ветеран праці, який пропрацював у Мелітопольському районі 42 роки. Очолював одну з кращих у Мелітопольському районі Новомиколаївську дільничну лікарню та амбулаторію загальної практики сімейної медицини села Новомиколаївка.

Брав активну участь у громадському житті Мелітопольського району. Неодноразово обирався депутатом Новомиколаївської сільської ради та депутатом Мелітопольської районної ради трьох скликань, головою постійної комісії з гуманітарних питань, соціальної політики і праці, охорони здоров’я, захисту материнства та дитинства Мелітопольської районної ради.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про Пилипа Олексійовича назавжди збережеться в наших серцях.

Вічна пам’ять…