Вітання голови Мелітопольської районної ради Сергія Прийми з Днем місцевого самоврядування в Україні!

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати рад всіх рівнів, громадські активісти Мелітопольщини!

Від імені депутатського корпусу Мелітопольської районної ради та за дорученням Народного депутата України Сергія Мінько щиро вітаю з державним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні.

Самоврядні органи — є основою громадянського суспільства, ефективним інструментом вирішення місцевих та загальнодержавних завдань.

В Україні, завдяки реформі децентралізації, створено оновлену систему місцевого самоврядування.

В укрупненому Мелітопольському районі працюють 16 територіальних громад, яким передано значну частину повноважень і фінансів.

Сьогодні сільські та селищні голови, старости, депутати всіх рівнів, лідери громад є найближчими до мешканців Мелітопольщини.

Ви оперативно реагуєте на звернення громадян, ефективно вирішуєте нагальні питання місцевого рівня і наполегливо працюєте над тим, щоб зробити населені пункти Мелітопольщини сучасними, зручними та комфортними для життя людей.

Висловлюю вдячність працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам всіх рівнів за професіоналізм, результативну працю по вирішенню питань забезпечення життєдіяльності територій Мелітопольського району.

Бажаю мешканцям територіальних громад, працівникам і ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, нових здобутків у справі служіння людям, Мелітопольському краю та Україні.

denms1

З повагою,     голова Мелітопольської районної ради      Сергій Прийма