Відбулась одинадцята сесія Мелітопольської районної ради восьмого скликання

Сьогодні, 14 грудня, відбулась одинадцята сесія Мелітопольської районної ради восьмого скликання, яку відкрив і провів голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма.

11sesia1

У роботі сесії взяли участь 30 депутатів із 42.

Перед розглядом питань порядку денного, народні обранці вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв-Чорнобильців, які віддали життя під  час ліквідації найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття.

11sesia4

11sesia0

Під час засідання депутати розглянули ряд фінансових та комунальних питань.

Депутати прийняли рішення про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2021 року, підтримали внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2020 №12 «Про районний бюджет на 2021 рік» (зі змінами).

Одноголосно було прийнято рішення про районний бюджет на 2022 рік.

Народні обранці прийняли рішення про фінансування Програм: відзначення святкових та урочистих подій у Мелітопольському районі на 2022 рік, фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Мелітопольської районної ради Запорізької області» на 2022–2023 роки», фінансування заходів, необхідних для забезпечення належного утримання майна спільної власності територіальних громад району на 2022 рік та фінансового забезпечення звання «Почесний громадянин Мелітопольського району» на 2022 рік.

11sesia3

11sesia2

Депутати підтримали рішення про передачу трансформаторної підстанції № ЗТП 13/195 із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Мелітопольського району до комунальної власності Якимівської селищної ради, відмовили в наданні погодження ТОВ «ЛІДЕР ЕКОМ» на отримання спеціального дозволу на користування надрами.

Народні обранці прийняли рішення про внесення змін до рішення районної ради від 15.07.2021 року №3 «Про Програму покращення стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення Мелітопольського району на 2021 рік».

На сесії було оголошено депутатський запит Анатолія Тиховода, до якого звернулися мешканці сіл Терпіннівської сільської територіальної громади.

Було прийнято рішення доручити даний запит розглянути постійним комісіям Мелітопольської районної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального природокористування та адміністративного устрою і питань законності, боротьби з корупцією, регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Народні обранці задовольнили заяву про дострокове припинення повноважень депутата Мелітопольської районної ради Анатолія Тиховода.