Урочисте відкриття сучасної льодової арени в Мелітополі

28 грудня у Мелітополі відбулося відкриття надсучасного об’єкта інфраструктури міста, єдиної у Запорізькому регіоні льодової арени.

Льодова арена була збудована у найкоротші строки, в рамках програми Президента України “Велике будівництво”.

ledarena0

ledarena2

Льодовий майданчик площею 1800 квадратних метрів вміщує 120 осіб на льоду одночасно, має велике електронне табло, систему “відео-гол” та 500 глядацьких місць.

Працюють сучасні водоочисна та охолоджувальна системи.

Чотири великі роздягальні з душовими кабінами, суддівські та тренерські приміщення, сушарка для ковзанів з іонізацією повітря, автомобільна парковка на 140 місць, тренажерний та конференц-зали, найсучасніша акустична система та унікальна за своїми характеристиками звукоізолююча система — забезпечують комфортні умови для занять спортом та відпочинку.

Загальна вартість будівництва спорткомплексу — 155,5 млн гривень (кошти державного та місцевого бюджету).

З часом тут запрацюють п’ять спортивних секцій: з хокею, фігурного катання, бігу на ковзанах, шорт-треку та керлінгу.

Відкрився урочистий  захід лазерним шоу.

Гучними оплесками присутні вітали виступи майстрів спорту міжнародного класу, майбутніх учасників Олімпійських ігор 2022 року Олександри Назарової і Максима Нікітіна, учасників Криворізького цирку на льоду, фігуристів театру мініатюр «Кристал» із міста Дніпра та вихід на льодову арену команди мелітопольських хокеїстів «Авангард».

Потім пройшла церемонія відкриття льодової арени, яка розпочалася виконанням Державного Гімну України.

В урочистостях, з нагоди відкриття льодової арени, взяли участь Народний депутат України Сергій Мінько, Державний секретар Міністерства молоді і спорту України Олексій Перевезенцев, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух та його заступниця Злата Некрасова, голова Запорізької обласної ради Олена Жук, Мелітопольський міський голова Іван Федоров, голова Мелітопольської районної державної адміністрації Ігор Судаков, голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма, президент Федерації хокею України Георгій Зубко, депутати Запорізької обласної та Мелітопольської міської і районної рад, керівники територіальних громад, спортсмени, мешканці міста Мелітополь.

ledarena1

Відкрив урочистості Народний депутат України Сергій Мінько.

Сергій Анатолійович тепло привітав всіх із знаковою подією – відкриттям сучасної льодової арени.

— Дорогі мелітопольці! Ми однозначно заслужили на цей проєкт! Наша команда спрацювала неймовірно, всього за 8 місяців з нуля збудувавши таку технічно складну та об’ємну споруду. Хоча багато хто ставив під сумнів, що нам вдасться це зробити в рамках одного року. І навіть билися об заклад!

Але ж у нас все вийшло! Адже над будівництвом льодової арени 24/7 працювала велика кількість фахівців різних галузей: економісти, фінансисти, архітектори, проєктанти, будівельники, керівники та співробітники міських підприємств та установ, все керівництво міста на чолі з Іваном Федоровим.

І все ж таки вкотре хочу відзначити і наголосити: без допомоги та підтримки президентської команди в особі голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха, Міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта та багатьох інших наших надійних партнерів ми ніколи б не реалізували такий амбітний проєкт, — підкреслив Сергій Мінько.

ledarena3

Народний депутат України Сергій Мінько вручив Ордени “За заслуги перед Запорізьким краєм” ІІІ ступеня заступнику Мелітопольського міського голови Олександру Щербакову та директору департаменту капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Вікторії Репашевській.

До привітань, з нагоди відкриття льодової арени, також приєдналися голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, голова Запорізької обласної ради Олена Жук, Державний секретар Міністерства молоді і спорту Олексій Перевезенцев, Мелітопольський міський голова Іван Федоров, президент Федерації хокею України Георгій Зубко.

ledarena

Кращі будівельники, проєктанти льодової арени, спортсмени та тренери були нагороджені відзнаками Міністерства молоді і спорту України, Запорізької обласної державної адміністрації та обласної ради, виконавчого комітету Мелітопольської міської ради.

Після урочистої частини, на льодовій арені, відбувся матч між хокейним клубом «Кременчуг» та командою «Дніпро» з Херсона.

ledarena5