Привітання голови Мелітопольської районної ради Сергія Прийми з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні мешканці Мелітопольського району!

Від імені депутатського корпусу Мелітопольської районної ради та за дорученням Народного депутата України Сергія Мінько, щиро вітаю вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Напередодні Нового року традиційно підводяться підсумки зробленого.

Сьогодні об’єднаний укрупнений Мелітопольський район впевнено рухається вперед.

При активній підтримці Народного депутата України Сергія Мінько, злагодженій командній роботі депутатського корпусу Мелітопольської районної ради, Мелітопольської районної державної адміністрації, із Запорізькою обласною, Мелітопольською міською, селищними і сільськими радами, депутатами різних рівнів, працівниками соціальної сфери, підприємцями та громадськістю, мешканцями громад, у 2021 році зроблено багато добрих справ.

Системно вирішувалися питання соціально-економічного розвитку шістнадцяти територіальних громад, забезпечувався належний соціальний захист мешканців Мелітопольщини.

Напередодні Нового року та світлого свята Різдва Христового, висловлюю вдячність українським бійцям, які героїчно захищають суверенітет і територіальну цілісність України, медичним працівникам Мелітопольщини, які самовіддано ведуть боротьбу з коронанавірусним захворюванням, всім, хто працює в сільському господарстві, на промислових підприємствах, у соціальній сфері, підприємцям, правоохоронцям і сумлінною працею примножує славу та авторитет нашого рідного Мелітопольського району.

Впевнений, що 2022 рік буде ще одним кроком вперед і разом нам вдасться здійснити намічені плани, зробити ще кращим та комфортнішим наш рідний Мелітопольський район.

Бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров’я, щастя та миру!

Хай Новий 2022-ий рік та Різдвяні свята принесуть у кожну родину Мелітопольського краю достаток, радість та впевненість у завтрашньому дні!

nr_ng1

З повагою,   голова Мелітопольської районної ради   Сергій Прийма