Участь Мелітопольського району у інформаційно-методичному семінарі за темою «Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування: стан та перспективи»

31.10.2013 заступник голови Мелітопольської районної ради  В.М. Бєлов та провідний спеціаліст виконавчого апарату районної ради Яніна Н.А., разом із спеціалістами Костянтинівської, Терпіннівської та Семенівської сільських рад, які займаються написанням проектів для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування,  взяли участь у інформаційно-методичному семінарі за темою «Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування: стан та перспективи», який відбувся у  великій залі Запорізької обласної ради професійних спілок.

 В роботі семінару взяла участь перший заступник голови Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Олена Тертишна, яка відзначила, що Всеукраїнський конкурс за останні роки став дієвим інструментом додаткової підтримки органам місцевого самоврядування.

Нагадуємо, що Мелітопольський район протягом 7 років приймає активну участь і стає переможцем у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Ось і в цьому році переможцями стали:   Семенівська сільська рада Мелітопольського району з проектом «Теплі спогади про дитинство» та  Новобогданівська сільська рада Мелітопольського району з проектом «Захист національно-культурних традицій мешканців с.Відродження — шляхом відродження осередку народної творчості». Реалізація проектів планується у 2014 році.