Семенівська сільська рада

Семенівський сільський голова — 

Єрмоленко Андрій Віталійович
До складу Семенівської сільської ради входить чотири населених пункти  – с. Семенівка, с. Рівне, С. Тамбовка та с. Обільне.
Село Семенівка Мелітопольського району, центр сільської ради,      розташоване на правому березі річки Молочної, за 7 км на північ від     районного центру і 108 км на південь від обласного центру. Найближча    залізнична станція – Мелітополь та роз’їзд Обільне.
В селі Семенівка працює бібліотека, книжковий фонд якої – 12399 екз.;  будинок культури, в якому працює 8 спеціалістів, відвідуваність якого    131 чоловік в тиждень; Семенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.,   директор Ткаченко Владислав Вікторович, в школі працює – 27 педагогів, на початок 2011-2012 навчального року в школі – 272 учня (розрахована на 500 місць); дитячий садок «Казка», який складається з 3 груп — 65 дітей (розрахований на 160 місць), персонал дитячого саду — 20 осіб, з них вихователів – 7; два ФАПи, які обслуговують 50 відвідувачів за день.
В селі працює 7 торгівельних об’єктів, перукарня, спеціалізована ритуальна служба, майстерня по ремонту взуття.
Пам’ятники історії: Братська могила радянських воїнів, в якій поховані 199 воїнів, що загинули восени 1943 р. при визволенні села. Могила Героя Радянського Союзу Василь’єва Т.П.
В селі діє Храм на ім’я Архістратига Божого Михаїла.
День території Семенівської сільської ради – 23 жовтня, Храмове свято – 21 листопада.
Село Тамбовка Мелітопольського району, розташоване на правому березі річки Молочної, за 13 км на північ від районного центру і 121 км на південь від обласного центру. Найближча залізнична станція – Мелітополь та роз’їзд Обільне.
В селі Тамбовка працює бібліотека, книжковий фонд якої – 500 екз.; сільський клуб; ФАП, який обслуговує 15 відвідувачів за день; дитячий спортивний комплекс з відкритим басейном; кафе-бар на 20 місць.
Пам’ятники історії: Братська могила радянських воїнів, в якій поховані 4 воїна, що загинули в жовтні 1943 р. при визволенні села.

Храмове свято – 9 вересня.

Село Рівне Мелітопольського району, розташоване на правому березі річки Молочної, за 9 км на північ від районного центру і 107 км на південь від обласного центру. Найближча залізнична станція – Мелітополь та роз’їзд Обільне.
В селі Рівне працює ФП, який обслуговує 16 відвідувачів за день, один торгівельний об’єкт.
Храмове свято – 9 вересня.
Село Обільне Мелітопольського району, за 4 км на захід від районного центру і 112 км на південь від обласного центру. Найближча залізнична станція – Мелітополь та роз’їзд Обільне.
В селі Обільне працює бібліотека, книжковий фонд якої – 7002 екз.; сільський клуб, відвідуваність якого 15 чоловік в тиждень; початкова школа І ст., в якій навчаються учні 1-4 класів с. Обільне, завідуюча Бутько М.А., педагогічний колектив — 2 вчителя, на початок 2011-2012 навчального року в школі — 17 учнів; ФАП, який обслуговує 15 відвідувачів за день, чотири торгівельні об’єкти.
Пам’ятники історії: Братська могила радянських воїнів, в якій поховані 12 воїнів, що загинули в жовтні 1943 р. при визволенні села.
Храмове свято – 21 листопада.
Структура економіки Семенівського сільської ради.
На території сільської ради діє близько 200 підприємств, з них с/х спрямування – 24.

ФІЗИКО-ГЕГРАФІЧНІ ВІДОМОСТІ ТА

АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ РОЗПОДІЛ
№ п/п Терпіннівська сільська рада Загальна площа території
(тис. км2) Кількість
населення Кількість
домогосподарств
1 с. Семенівка 609,5 2937 887
2 с. Рівне 104,4 300 126
3 с. Обільне 154,1 561 226
4 с. Тамбовка 111,1 366 203

Регуляторні акти – Семенівська сільська рада

Контактна інформація:
Секретар: Башаріна Віра Володимирівна, телефон приймальні 44-91-41, 44-90-99
E-mail Семенівської сільської ради — t449084@yandex.ru
Сайт Семенівської сільської ради – www.semsilrada.ucoz.ua

Список депутатів Семенівської сільської ради:

Балченко Петро Васильович, Башаріна Віра Володимирівна, Безсонова Валентина Анатоліївна, Бойко Юрій Васильович, Борисенко Людмила Іванівна, Веліхаєв Шевкет Якубович, Водіч Світлана Іллівна, Глухарєв Олексій Олександрович, Долуда Марта Леонідівна, Захаров Ігор Станіславович, Зінченко Сергій Іванович, Лагода Кристина Сергіївна, Нетребко Павло Сергійович, Петроченко Людмила Володимирівна, Прохоров Євген Володимирович, Радіонова Любов Володимирівна, Рудаков Сергій Вікторович, Рятсеп Світлана Вікторівна, Скрильник Володимир Григорович, Усик Олена Іванівна, Шитік Андрій Юрійович, Шкітіна Світлана Олександрівна.