Об’єднаймо Україну – районний проект

logo_akciyaУ Новгородківці стартував районний проект «Об’єднаймо Україну». Він втілюватиметься на території району за ініціативи Мелітопольської райдержадміністрації та за підтримки Мелітопольської районної ради.

Про основну мету цього проекту розповіла директор районного організаційно-методичного центру народної творчості Світлана Дубовик.

– Мешканці Мелітопольського району бажають висловити свою громадську позицію, що в єдності наша сила, що наша доля в наших руках і лише ми – господарі на рідній українській землі.

На урочистому відкритті заходу були присутні представники сільських рад району, депутати районної ради, керівники естрадних та духових оркестрів училищ культури України.

Відкриваючи урочистості, голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мордик закликав мешканців району об’єднатися незважаючи на мову, релігійні та політичні погляди. Голова Мелітопольської районної ради Євген Любцов підкреслив, що наразі на території району вдалося зберегти спокій та стабільність.

– Я вірю, що у майбутньому для України настане епоха відродження, піднесення й розквіту її економіки, науки і культури, – наголосив голова районної ради Євген Любцов.

За словами новгородківського сільського голови Ярослава Швігла, на території сільради проживають представники 15 національностей, які живуть в злагоді. Він зазначив, що новгородківці й надалі прийматимуть активну участь у районному проекті «Об’єднаймо Україну».

– Те, що культурно-мистецька акція «В єдності – наша сила» стартує саме в с. Новгородківка зовсім не випадково. Адже саме наше село є прикладом великої багатонаціональної родини. В єдності, дружбі і злагоді тут проживають чехи, українці, росіяни, грузини, вірмени, татари, – зазначив новгородківський сільський голова.

Під час заходу присутні могли насолоджуватись українською народною творчістю та сучасними музичними творами. В межах районного проекту розпочалася також районна культурно-мистецька акція «В єднанні наша сила», яку продовжать творчі колективи інших населених пунктів Мелітопольщини.

Слід зазначити, що проект «Об’єднаймо Україну» не має терміну завершення, під таким девізом будуть проводитись всі масові заходи в районі.