Гра «Світ Громад»

Гра «Світ Громад» – це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Ігрові події максимально наближені до реального життя і перемогти у грі можна тільки усім гравцям разом. Гра задумана і розроблена як інструмент навчання (в тому числі і самонавчання) для людей, яким не байдужий розвиток своїх громад.
Саме такі активісти з Семенівки, Спаського, Тамбовки, Мирного вчилися грати у «Світ громад» 17 листопада 2017 року у Мелітопольській центральній районній бібліотеці. Це була гарна можливість зрозуміти за якими умовами може громада розвиватись, бо гра «Світ громад» моделювала життєві ситуації, які близько наближені до реальних. Учасники приміряли на себе різні соціальні ролі, навчились тому, що особистий успіх дуже часто залежить від успіху громади, і навпаки.
Фасилітатором гри була громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються»
Захід проводився в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС. В Мелітопольському районі проект реалізується Мелітопольською центральною районною бібліотекою та громадською організацією «Українська асоціація міст, що навчаються».