Відкрито найкращу в Україні інфекційну лікарню

11 березня у медичному містечку Мелітополя, після реконструкції, відкрито найкращу в Україні інфекційну лікарню. Мелітопольська інфекційна лікарня, яка розрахована на 100 місць, стала зразковим лікувальним закладом України. Про це, під час урочистого відкриття лікарні, неодноразово наголошували народний депутат України Сергій Мінько, керівники Міністерств та Запорізької області, інвестори. Поважні гості дали високу оцінку команді управлінців Мелітополя —  команді народного депутата України Сергія Мінька.

Після урочистої частини, голова Запорізької ОДА Олександр Старух, голова Запорізької обласної ради Олена Жук разом з народним депутатом України Сергієм Міньком, Мелітопольським міським головою Іваном Федоровим, головою Мелітопольської районної ради Ігорем Судаковим, Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина Штефаном Кайлем, іншими представниками регіональної та місцевої влади і самоврядування ознайомилися з приміщеннями відремонтованої лікарні і встановленим там новітнім обладнанням. З 1977 року у лікарні не проводилось жодного капітального ремонту. У 2020 році, за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку та співфінансування з місцевого бюджету, розпочато реконструкцію медичного закладу. Об’єкт став учасником національної програми «Велике будівництво». У медичному закладі здійснено утеплення покрівлі, фасаду та цоколю; відремонтовано ганки, мережі водопостачання, опалення та вентиляції. Також у лікарні встановлена пожежна сигналізація з оповіщенням. Закуплено нове медичне обладнання, а саме: апарати ШВЛ, пересувний цифровий рентген-апарат, інфузійні насоси, дефібрилятори, електрокардіографи, вакуумні аспіратори. Проведено нову кисневу мережу, передбачено 129 точок подачі кисню. При оновленому стаціонарі також працюватиме бактеріологічна лабораторія, яка  відповідає усім правилам інфекційної безпеки. Для лабораторії придбано обладнання, яке дасть можливість проводити якісні дослідження для пацієнтів. У боксах лікарні розміщено по 2-3 ліжка з кнопками виклику персоналу і кисневою точкою біля кожного ліжка. У боксах є санвузли та душові кабіни, сучасні багатофункціональні ліжка, столи для приймання їжі та шафи для верхнього одягу. У лікарні працюватимуть два приймальних відділення з розподілом для  важкохворих пацієнтів та хворих кишковою інфекцією і проблемами органів дихання. В інфекційній лікарні будуть надавати якісні медичні послуги не тільки трьомстам тисячам жителів укрупненого Мелітопольського району, а й гостям міста.

Під час офіційної частини голова Запорізької ОДА Олександр Старух, голова Запорізької обласної ради Олена Жук та Мелітопольський міський голова Іван Федоров за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у справу боротьби з COVID-19 вручили медичним працівникам лікарні грамоти.

vidkrinflik0

vidkrinflik1

vidkrinflik2

vidkrinflik3